';
מזג האויר והשעה בתאילנד
תאילנד

טאנה תאילנד - טיולי ג'יפים בצפון

THANA JEEP TREK

 

טרק ג'יפים בצפון תאילנד  טאנה צ'אנג מאי צ'אנג ראי. 3 ימים ו-2 לילות טיול הוא טיול הג'יפים הותיק והפופולרי ביותר בקרב הצעירים הישראלים בצפון תאילנד.

הטיול הנפלא מתקיים מדי יום וישנה אפשרות להגיע לכל אתרי הצפון בדרך הנוחה והמהנה ביותר- במסלול של צ'אנג מאי וצ'אנג ראי, יחד עם מפגש הגבולות המפורסם בין בורמה לאוס ותאילנד. מפגש זה ידוע גם כמשולש הזהב.

רוצים לדעת עוד על הטיול הנפלא? השאירו את הפרטים למטה, ואנו במרכז למטייל כבר נדאג לעדכן אתכם בכל המידע הנחוץ!

             הטיול של "טאנה" יוצא כל בוקר בשעה 9:00 מציאנג מאי לכיוון מאה-רים, ושם נצפה במופע מופע נחשים מרהיב.
לאחר המופע ממשיכים למאה-טאנג כדי לרכב על פילים ולראות את מופע הפילים של מאה-טאנג. הפילים המציירים. את החזרה לבית הפילים עושים בכרכרות רתומות לשוורים. כלי תחבורה תאילנדי מסורתי שהשתמשו בו לפני שהמכוניות הגיעו לתאילנד, ועדיין נמצא בשימוש בכפרים מבודדים בצפון...
לאחר מנוחה קצרה וארוחת צהריים יוצאים לראפטינג במורד הנהר, הראפטינג אורך כשעה וחצי לאחר הראפטינג ומנוחה קצרה ממשיכים לציאנג-דאו ומשם לכפר ההרים "פלנג" הזדמנות מצויינת להכיר את אורך החיים של שבטי ההרים.
את המשך הטיול לאזור טאטון, נוסעים בשטח דרך הרים ונופים מדהימים, את הלילה מעבירים בריזורט בטאטון.
בחדרים מיזוג אויר, טלוויזיה בכבלים, מים חמים ומיני בר.
לאחר ארוחת ערב זמן מנוחה ורגיעה, לקראת היום הבא...
לטיול לאחר שאוכלים ארוחת בוקר יוצאים לביקור בשבטים של ההרים. שבט ליסו, שבט אקה, שבט קארן, שבט ארוכות האוזניים ושבט ארוכות הצוואר המפורסם. אחרי הביקור בשבטי ההרים ממשיכים למאה סאי עיירה על הגבול עם בורמה, הפסקה לארוחת צהריים ומנוחה, לאחר המנוחה ממשיכים "למשולש הזהב" שממוקם במפגש הגבולות של תאילנד עם לאוס ובורמה. שייט בנהר מקנוג שזורם בלבו של משולש הזהב לשוק מקומי בלאוס בו ניתן לקנות דברים יפים ומזכרות במחירים מצחיקים. חוזרים לתאילנד ולציאנג ראי. את הלילה מעבירים במלון דיימונד פארק , בחדרים מיזוג אוויר,מים חמים, טלוויזיה בכבלים ומיני בר. בערב יש זמן לטייל בשוק הלילה של ציאנג ראי, במועדונים ובפאבים הממוקמים בקרבת המלון
והאחרון של הטיול ממשיכים למפל קון קום (להביא בגדי ים). בנסיעה בג'יפ דרך דוי-צ'אנג, אזור מפורסם בשדות קפה איכותיים. נסיעה להרים הגבוהים לנקודת תצפית המשקיפה על ציאנג ראי. לאחר מנוחה וארוחת צהריים ממשיכים בנסיעה לביקור במעיינות החמים של סאן קאמפהאנג.
הנסיעה דרך שדות תה. הטיול מסתיים בסביבות 20:00 בציאנג מאי
ג'יפים צמודים, מדריכים + מכונאים מנוסים, ביטוח, כניסה לכל האטרקציות והאתרים, ארוחות, לינה במלונות


.

הדפס עמוד
רישום מהיר לטאנה תאילנד - טיולי ג'יפים בצפון

למה אנחנו לא מפרסמים מחירים ?

פרטים
מוסתר
צ`אנג מאי
בניית אתרים
אתה נמצא בדף טאנה תאילנד - טיולי ג'יפים בצפון
למטייל תאילנד בגוגל+