אם אתם חולמים על חופשה בגן העדן עלי אדמות – תאילנד, בפסח הקרוב, המאמר הבא נכתב במיוחד עבורכם. חופשת פסח בתאילנד הינה חופשה שכדאי לתכנן בצורה חכמה יותר מחופשה בתאילנד בזמנים אחרים, במידה ואתם רוצים לשלב בה גם אלמנטים של החג, כמו השתתפות בארוחת ליל הסדר בבית חב"ד, מציאת אוכל כשר לפסח ועוד.

חופשת תאילנד בפסח, גם עבור שומרי כשרות  אפשרית רק בזכות בתי החב"ד הממוקמים ברחבי תאילנד ומאפשרים לישראלים וליהודים למצוא את כל מה שהם זקוקים לו בכדי לקיים את החג בצורה הטובה ביותר ואפילו לשמור על כשרות באופן מחמיר.

ליל הסדר בתאילנד

החלק הראשון של חג הפסח הוא ליל הסדר. בתי החב"ד בתאילנד מקיימים בכל שנה ארוחת ליל סדר גדולה ומפוארת מאוד בתשלום סמלי ונוח (ומי שאינו יכול להרשות לעצמו לשלם מוזמן להגיע בחינם).
בארוחה  הזו תיהנו מאוכל טעים וכשר, אווירה מיוחדת של קיבוץ גלויות ומפגש עם ישראלים ויהודים נוספים אשר נמצאים באזור שלכם. חשוב מאוד להירשם מבעוד מועד לארוחת ליל הסדר בבית חב"ד. מנהלי המקום מכינים את הארוחה עבור אלו שנרשמים מראש ולמרות שתמיד יהיה להם מקום לאורחים נוספים, כדאי להתחשב גם בהם ולאפשר להם לדעת מראש כמה אנשים הם עומדים לארח. אתם יכולים להירשם עוד מהארץ, דרך אתר האינטרנט או הפייסבוק, ואתם גם יכולים לפנות באופן פיזי לבית חב"ד לפני ליל הסדר ולבצע את ההרשמה.

חשוב גם לציין שפעמים רבות, בשל מספר משתתפים רב, ליל הסדר מתקיים בבית מלון ולא בבית חב"ד עצמו. כדאי שתדעו מראש להיכן אתם נרשמים בכדי שתוכלו להגיע לשם בקלות בערב החג.

ארוחות במהלך חג הפסח

מלבד ליל הסדר עצמו, תוכלו למצוא בכל בית חב"ד בתאילנד אוכל במשך כל 7 ימי חג הפסח. בתי החב"ד מספקים ארוחות לכל דורש וכן חומרי גלם מהם ניתן להכין ארוחות בבית המלון בו אתם מתאכסנים. כך, גם אם אתם שומרי כשרות לא תהיה לכם שום בעיה לנצל את חופשת הפסח עבור החופשה בתאילנד שתמיד חלמתם עליה.

אטרקציות ופעילויות שונות במהלך חג הפסח

מלבד ארוחות, בתי החב"ד השונים אשר ממוקמים בבנקוק, צ'יאנג מאי, פוקט וקוסמוי מציעים גם אטרקציות ופעילויות שונות במהלך חג הפסח. תוכלו למצוא במקום מסיבות מיוחדות, מפגשים ועוד מגוון רחב של פעילויות מהנות שיעשירו את החופשה שלכם בצורה משמעותית. בנוסף, בתי חב"ד בתאילנד ממוקמים באזורים מרכזיים מאוד כך שבסביבתם אתם יכולים למצוא אין ספור אטרקציות, לצעירים, מבוגרים ואפילו ילדים. בצורה הזו אתם יכולים למקד את הטיול שלכם באזורים המרכזיים בהם נמצאים בתי חב"ד וליהנות מטיול עשיר, אטרקציות רבות וארוחות כשרות לפסח בקרבת מקום.

מתי כדאי לטוס?

אם אתם מתכננים חופשת פסח בתאילנד כדאי שתתכננו מראש ובצורה נכונה טיסות פנימיות ובינלאומיות. כדאי לכם לתכנן את הטיול כך שתהיו כבר במקום כמה ימים לפני, ואפילו שבוע מראש. כך, במשך השבוע הזה, תוכלו לטייל באזורים מרוחקים יותר בהם לא קיים בית חב"ד. רק יום – יומיים לפני החג תוכלו להגיע אל האזור של בית החב"ד ושם לשהות למשך כל השבוע. חשוב לציין כי תאילנד היא רחבת ידיים ויש המון מה לראות בה. לכן, רבים הם האנשים אשר ממליצים לא לקיים בה חופשה בת פחות מ3 שבועות, אחרת תרגישו שלא מיציתם את המקום ולא הספקתם ליהנות מהטיול בצורה הטובה ביותר.

כך, אתם יכולים לטייל שבוע (לפני פסח) באזורים בהם לא קיים בית חב"ד, את השבוע של פסח באזור בית חב"ד ואת השבוע האחרון היכן שרק תרצו. האפשרויות רבות מאוד ולכם נותר רק לנצל את כל האפשרויות הללו.

פסח עם ילדים בתאילנד

למרות שלרבים נראה כי תאילנד הינה יעד המתאים בעיקר לצעירים, לא מעט משפחות עם ילדים יוצאות לחופשה משפחתית בתאילנד ונהנות ממזכרת לכל החיים וחופשה איכותית עליה הם לא צריכים להוציא סכומי כסף גדולים בכלל. אם אתם רוצים לצאת לחופשה עם ילדים בתאילנד בחג הפסח, אתם יכולים להתחיל לתכנן את החופשה שלכם ללא כל בעיה. במקום תמצאו אין ספור אפשרויות טיול עבור ילדים, אטרקציות מיוחדות וחוויות שמתאימות לכל גיל.

כל זה, יחד עם השירות האיכותי שתמצאו בבתי החב"ד אשר נמצאים באזור יאפשר לכם ליהנות מחוויה חד פעמית אותה הילדים שלכם יזכרו למשך זמן רב מאוד.

בזכות בתי החב"ד, בעיקר בתאילנד, היום אפשר לצאת לטייל בחו"ל בחופשת הפסח ללא כל חשש וללא כל בעיה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא את בית החב"ד באזור שלכם וליהנות מחופשה איכותית שלא תשכחו למשך זמן רב ובזכותה תנצלו את חופשת הפסח שלכם בצורה הטובה ביותר!