כיאה לאחת הערים הגדולות בעולם, ניתן למצוא בבירת תאילנד שפע של אפשרויות לבילויים ליליים. חיי הלילה של בנגקוק רכשו לעצמם מוניטין פרועים למדי, אבל למעשה מציעה העיר סצנת חיי לילה שוקקת ומגוונת, הכוללת מבחר של בארים מגניבים, מועדוני מוזיקה והופעות חיות, שווקים ליליים, וכמובן – שפע של מסעדות, בכל סגנון שתוכלו להעלות על הדעת.

פעילויות ליליות שכדאי לבצע בבנגקוק

ארוחת ערב תוך כדי הפלגה על נהר הצ'או פראייה

מדובר בחוויה שתיחרט שנים רבות בזיכרונכם. רק שוו בנפשכם: ארוחת ערב תאילנדית מסורתית בת שש מנות, לצלילי מוזיקה מסורתית, המוגשת לכם תוך כדי שאתם מפליגים לאורך האטרקציות המוארות הממוקמות על גדות הנהר. אין ספק, אם הגעתם כזוג לטיול בבנגקוק, מדובר בבילוי רומנטי מהדרגה הראשונה שפשוט אסור לכם להחמיץ!

מופעי הליידי-בויז

לכל מי שעדין לא מכיר, מדובר בקברטים ובהופעות של גברים בלבוש נשים, כולל גברים שעברו ניתוח לשינוי מין. בהקשר זה ניתן לציין כי החברה התאילנדית פתוחה מאוד, ומקבלת ניתוחים לשינויי מין בצורה ליברלית וסובלנית. מופעי הליידי בויז מרהיבים ביופיים, ססגוניים ומוזיקליים, והם מושכים אליהם המוני תיירים בכל לילה.

לאכול ארוחת ערב על גג

אחד המבנים הגבוהים בעיר- רק חשבו על כך: ליהנות מארוחה טובה כאשר כל בנגקוק פרושה לרגליכם, בנוף מרהיב ועוצר נשימה. ישנם מספר מלונות בבנגקוק המציעים חוויה כזו, וזוהי בהחלט פעילות מומלצת בטרם תתחילו את בילויי הלילה שלכם.

קניות ליליות

מי לא אוהב קניות ומציאות? בנגקוק מציעה לכם אפשרות לערוך קניות גם בלילה, במגוון שווקים ססגוניים. בשוק הלילי של פטפונג, למשל, תוכלו לחפש מציאות וגם לבלות במועדוני הגו-גו התוססים הנמצאים בשוק. בשוק הלילי של קלונג טום תוכלו למצוא מבחר בלתי נדלה של פריטים מיד שנייה, ולרכוש מבחר מוצרים חדשים, כולל דיסקים, צעצועים, בגדים ומוצרים אלקטרוניים.

מועדונים והופעות חיות

יש לכם מרץ בלילה ובא לכם לפרוק אותו בכיף? בנגקוק מציעה מגוון עצום של מועדוני לילה מעולים והופעות חיות, אשר בוודאי קורצים לכל "הקלאברים" שמבינינו. תוכלו לצאת ולבלות, ולהתערבב עם הבליינים התאילנדים, כמו גם עם המוני התיירים מכל העולם, שבאו להשתולל ולפרוק אנרגיות על רחבת הריקודים – תוכלו למצוא מידע נוסף במאמר על מועדונים בבנגקוק.