תאילנד הפכה בשנים האחרונות ליעד תיירות מועדף על ישראלים רבים. כל ישראלי המבקר בתאילנד מטייל לפחות מספר ימים בעיר הבירה בנגקוק. יש המעדיפים לפתוח את הטיול בבילוי של כמה ימים בבנגקוק ויש המעדיפים לסיים את הטיול בבנגקוק ולערוך בה קניות לקראת השיבה הביתה. נוסף על הטיולים הרבים בתוך העיר, בנגקוק גם מהווה בסיס יציאה עבור טיולים רבים מחוץ לעיר.

המלצות ממטיילים בבנגקוק

1.רחוב הקוואסן במרכז בנגקוק הוא רחוב ללא הפסקה. ברחוב יש מקומות מפגש עבור ישראלים המעוניינים לפגוש ישראלים נוספים המטיילים באזור. זהו רחוב הומה אדם עם דוכנים ושווקים, בתי מלון ברמות שונות ומסעדות. ברחוב הקוואסון אפשר ליהנות מחיי לילה סוערים, לטייל במשך כמה ימים ולא להשתעמם.

2.בבנגקוק יש טיולים מאורגנים בעברית המועברים על ידי מדריכים ישראלים השוהים בעיר- שאלו אותנו!.

3.ישראלים רבים מטיילים במסלולי טיולים קלאסיים בבנגקוק כמו שיט בתעלות העיר, סיור במוזיאון הסירות המלכותי, ביקור בשוק הצף, סיור בחוות הסחלבים וביקור במקדש וואט ארון. יש טיולים הכוללים גם סיור בכיכר סיאם וביקור במגדל הגבוה ביותר בבנגקוק באמצעות מעלית שקופה. בראש המגדל יש מרפסת מסתובבת בגובה של שלוש מאות ועשר מטר אשר ממנה נשקף נוף עוצר נשימה.

4.התחבורה הציבורית בעיר בנגקוק נוחה ומאפשרת טיולים ללא רכב צמוד. המטיילים הישראליים יכולים לקבל מידע בעברית על אודות התחבורה הציבורית אצלנו ובכל "טוריסט אינפורמשיין" בסביבה. עם זאת מומלץ לא להתפתות ל"דילים" של המקומיים.

5.משפחות ישראליות רבות מטיילות בעיר בנגקוק. העיר מהווה אטרקציה גם לילדים. בבנגקוק יש גני חיות, פארקי שעשועים ועוד. הילדים יכולים לבלות גם במשחקי וידאו, בבריכות שעשועים, במסעדות ובגלידריות המתאימות להם.

6.בנגקוק מהווה בסיס יציאה נוח לטיולים בני יום באטרקציות סמוכות. אחד הטיולים הפופולאריים ביותר הוא הטיול למחוז "סאמוט סונגקראם" וביקור בשדות המלח. אטרקציה נוספת היא ביקור בשוק פסי הרכבת. זהו שוק תאילנדי אותנטי אשר פסי רכבת חוצים אותו במרכזו. כדאי לתאם את הביקור בשעות שבהן עוברת הרכבת וליהנות ממראה מיוחד. ואם כבר מזכירים את בנגקוק- אין שהיה בבנגקוק מבלי לבחור בין מיטב מלונות בבנגקוק.

נשמח לסייע לכם לאתר מלון לפי טעמכם האישי הן באתר, בטלפון וכמובן בסוכנות. שלכם, צוות למטייל תאילנד.