צור קשר

תודה שפניתם אלינו למרכז למטייל תאילנד, חשוב לנו שתדעו שהגעתם לכתובת הנכונה, אנו מטפלים בכל הקשור לשהייה בתאילנד ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. המידע דרכנו הינו שוטף ועדכני כל הזמן מכיון ואנו חיים בתאילנד ומקבלים פידבקים מהשטח כל הזמן לצד משובים מלקוחות שזה עתה חזרו מהמלונות בהם שהו ברחבי תאילנד.

צוות מרכז הזמנות אינטרנט של המרכז למטייל תאילנד הינו צוות מקצועי המאוייש בסוכני נסיעות בעלי ותק וניסיון רב שנים בכל הקשור לתאילנד. אנו נשמח לסייע לכם במתן מידע חשוב, עדכני ומהימן בבנית תוכנית הטיול שלכם לתאילנד על מנת להתאים אישית את הטיול עבורכם, כל אחד לפי צרכיו ותקציבו האישי.

היעוץ דרכנו אינו כרוך בתשלום ונשמח לסייע לכם בכל שאלה או כל דבר הקשור למהלך שהותכם בתאילנד הקסומה. חשוב לנו שתדעו שההזמנה דרכנו זולה יותר מהזמנה עצמאית באינטרנט כך שלצד שירות ויעוץ בשפה העברית עם מידע עדכני מהשטח, תקבלו את המחיר הכי טוב שיש .

כתבו אלינו על כל דבר וענין בקשר לתאילנד

מדוע אנחנו לא מפרסמים את המחירים שלנו?

חתמנו על הסכמים בלעדיים לגבי מלונות, טיסות ואטרקציות ברחבי תאילנד. הסכמים אלה אוסרים עלינו להציג את המחיר הזול באופן פומבי באתר האינטרנט שלנו. נשמח לשלוח לך את ההצעה הזולה ביותר אם תיצור איתנו קשר ישירות.

Call Now Button