אם תשאלו מטיילים שחזרו מבנגקוק, מהו הרחוב הידוע ביותר בעיר, רובם ככולם יענו לכם- רחוב הקוואסאן. מדובר ברחוב לא ארוך, כ-1 ק'מ בסך הכול, המהווה נקודת מפגש למטיילים מכל העולם, המגיעים לבנגקוק. המטיילים סובבים ברחוב זה יום ולילה, אוכלים ומבלים, ומתכננים שם את המשך מסעם בתאילנד. כל מי שחזר מבנגקוק יאמר לכם- רחוב הקוואסאן הוא רחוב מיוחד מאוד מבחינת האווירה שלו. זהו רחוב שוקק, מלא צבעים, ריחות ומראות אקזוטיים, דוחק והמולה, אשר פשוט מסחררים את ראשי המבקרים בו. אין ספק- אם אתם מבקרים בעיר בנגקוק, אסור לכם לוותר על ביקור באטרקציה הקרויה רחוב הקוואסאן.

ברחוב הקוואסאן אפשר למצוא פשוט הכול. אוהבים קניות? ניתן לקנות כאן כל דבר העולה בדעתכם:חפצי אומנות ועבודות יד, מכשירי אלקטרוניקה מתקדמים, צעצועים, מלבושים, ספרים, מותגים וחפצי ערך. את שאון ההמולה וההתמקחות ניתן לשמוע עד למרחוק.

אם אתם באמת רוצים לחזר הביתה עם זיכרונות נעימים, צריך לקחת את הזמן ולטייל ברחוב בניחותא, כדי לספוג היטב את האווירה הטיפוסית שלו. הבטן מקרקרת? תוכלו להשביע את רעבונכם בשפע הדוכנים לממכר מזון הנמצאים במקום. אם תבחרו לרכוש אוכל תאילנדי חריף, אוכל הודי או אוכל אסייתי אחר, תוכלו לאכול ולשבוע בפרוטות. אוהבים מזון מהיר אמריקאי דווקא? סניפים קרובים של מקדונלד'ס, בורגר קינג וסטארבקס עומדים לרשותכם באזור. רוצים לשבת ולפטפט? שלל בתי קפה ישמחו לארח אתכם. בא לכם להתייעץ היכן כדאי להמשיך מכאן? שפע סוכנויות נסיעות נמצאות ברחוב, והן יעמדו לרשותכם בטיפים והמלצות לביקורים באתרים מומלצים בכל רחבי תאילנד. כמובן ששגם תוכלו להסתייע בהן להזמנת מקומות.

עייפתם מלהסתובב ומחפשים "לשים את הראש"? כידוע, יש שפע עצום של מלונות בבנגקוק, ואחדים מתוכם מצויים גם ברחוב הקוואסאן. ברחוב זה תוכלו למצוא גם מגוון של אכסניות ובתי הארחה, למטיילים בעלי תקציב צנוע.

טיפ קטן: למי שמחפש לישון היטב בלילה, ראוי כי יבחר ללון במקום הנמצא הרחובות הסמוכים, כי רחוב הקוואסאן פשוט לא ישן.

בא לכם לרקוד ולבלות? רחוב הקוואסאן הנו זירת בילוי לילית ידועה. תוכלו למצוא כאן מבחר של ברים ומועדוני לילה , ולהשתולל על רחבת הריקודים לצלילי הדי ג'יי, יחד עם המוני מקומיים ותיירים כאחד. אבל תשאירו לעצמכם גם זמן לישון קצת, אחרי הכול- מחר צריך להמשיך ולטייל.