עבור משפחות עם ילדים עם צרכים מיוחדים או בעלי מוגבלויות, תכנון טיול יכול להיות מסובך מאוד. קשה לוודא אם המלון יתאים לצרכי הילדים, אם האטרקציות נגישות והאם יש תשתיות מתאימות במקרה חירום בכל אחד מהיעדים שאליהם מתכננים להגיע. אנחנו מבינים איך לא פשוט בכלל לתכנן טיול בהרכב משפחתי למדינה קרובה באירופה למשל, ולכן יכול להיות שתאילנד נדמית כאפשרות מאיימת בהרבה. למזלכם, כשמתכננים טיול לתאילנד, יש את המרכז למטייל תאילנד.

 

לטוס לתאילנד ללא ספקות

בתכנון טיול משפחתי לתאילנד, מומלץ לקבוע כמה שיותר דברים מראש, זה נכון בעיקר אם יש לכם רשימת דרישות ואילוצים מחמירים מרוב המטיילים. יכול להיות מתיש להתכתב עם נציגות של בית מלון בנוגע לאופי החדר, או עם מנהלי אטרקציה שלא בטוחים על מה אתם מדברים. בגלל זה, מומלץ לדבר עם הצוות שלנו, שמכיר מקרוב את כל היעדים, המלונות והאטרקציות שיעשו לכם את הטיול. לא רק שאנחנו יודעים מה המלונות המומלצים והמקומות שלא תרצו לפספס, יש לנו גם ערוץ תקשורת ישיר מול כל העסקים שאנחנו מפרסמים – כך שתוכלו להיות בטוחים שלכל שאלה שלכם יהיה מענה, ותוכלו לטוס לתאילנד בלי ספקות ובלי דאגות.

 

אטרקציות מותאמות

מלבד בחירת היעדים הנוחים ביותר, המלונות המתאימים והאטרקציות והמסעדות שישתלבו מעולה בטיול, אנחנו מסוגלים גם להתאים אישית את רוב האטרקציות שלנו לצרכיכם. אין סיבה שתוותרו על טיול בטבע המדהים של תאילנד, או תימנעו מסיור קולינרי באחד השווקים הצבעוניים – רק בגלל שמסובך להשתלב בקבוצה גדולה. אנחנו מציעים טיולים פרטיים, חלקם אף עם מדריך ישראלי דובר עברית, שיתוכננו ספציפית עבורכם, בדיוק בשביל מה שאתם אוהבים, מסוגלים וצריכים לכל המשפחה.

 

אם אתם חושבים על חופשה משפחתית בתאילנד, אין לכם מה לדאוג – המרכז למטייל תאילנד ידאג לכל מה שתצטרכו, כבר מישראל. בנוסף, גם כשתהיו בתאילנד, נהיה זמינים לכם בעברית בטלפון, 24 שעות ביממה, בשביל לענות על כל שאלה ולפתור כל בעיה. אז שתהיה טיסה נעימה!