חצי יום אטרקציות ימיות או קרוז לילי עם ארוחת ערב בפוקט

אם אתם רוצים לשדרג את יום הכיף על חוף הים, בואו לעשות את זה בסטייל, עם ספינת האטרקציות הזו!

להרחבה על האטרקציה

למה לכם להסתפק בסירה קטנה כדי לחקור את החופים המדהימים של פוקט? אם אתם רוצים לשדרג את יום הכיף על חוף הים, בואו לעשות את זה בסטייל, עם ספינת האטרקציות הזו! ניתן לבחור בין חצי יום (בוקר עד אחר הצהריים) של אטרקציות על הספינה ובין שייט (קרוז) לילי, כולל הופעה וארוחת ערב עשירה.

חצי יום אטרקציות

היום שלכם יתחיל, כמובן, באיסוף מהמלון. אחרי שתעלו על הספינה הגדולה והחדשה, תצאו בהפלגה אל איי קוראל (Ko He). זהו המקום המושלם לצלילות, שחייה, וסתלבט באופן כללי. וזה בדיוק מה שתוכלו לעשות כאן. תקבלו שנורקלים באיכות מעולה, כדי שתוכלו לראות את השוניות הצבעוניות ואת מיני הדגים השונים. תוכלו גם לקחת קיאק ולשוט מסביב לאי ברוגע (ולקפוץ למים מתי שנהיה לכם חם מדי). ישנה גם מגלשה מתנפחת ענקית שנמתחת מראש הספינה ועד הים, שתוכלו לגלוש ממנה, לפני שתתפנו לנוח על חוף הים הסמוך. 

ניתן גם ליהנות מאטרקציות נוספות בתוספת תשלום: תוכלו להשתמש במסיכת חמצן מיוחדת כדי ללכת ללא מכשירים על קרקעית האוקינוס (לעומק של שישה מטרים!). תוכלו גם “לשוט” על סירת בננה במהירות גבוהה או להתחבר למצנח רחיפה, ולראות את הנופים המהממים מלמעלה. 

לפני שתחזרו לפוקט ומשם עד לפתח המלון שלכם, תיהנו מארוחת צהריים גדולה ומגוונת, כדי שתוכלו לחזור למלון שבעים ומרוצים.

 

קרוז לילי

גם כאן תיאספו מהמלון, הפעם באזור השעה ארבע אחר הצהריים. כשתגיעו לספינה, תפליגו אל האיים שנמצאים מדרום לפוקט, ותראו את הנופים היפהפיים של דרום תאילנד נצבעים בצבעי השקיעה הרומנטיים. לאורך ההפלגה, תופיע להקה שתנעים את זמנכם עם מוזיקה אותנטית וריקודים תאילנדיים מסורתיים, וכמובן – תוגש ארוחת ערב נהדרת. בארוחת הערב ניתן לבחור בין ארוחה המבוססת על פירות ים, עוף או דג. הארוחה מתאימה מאוד לקהל הישראלי, ואפילו לקהל שומר מסורת. 

 

ליום כיף מעולה בפוקט, ובמחיר הטוב ביותר, דברו איתנו עכשיו!

דברו איתנו