טאנה טיול ג'יפים בצפון תאילנד הינו הטיול המפורסם ביותר לקהל הישראלי

להרחבה על האטרקציה

"טאנה" תאילנד טיול ג'יפים בצפון תאילנד הינו טיול הג'יפים מהמפורסמים בקרב הקהל הישראלי. הטיול הינו בגדר חובה שיש לעשותו, כי במידה ולא יצאתם לטיול, סימן שלא ביקרתם בצפון תאילנד. מדובר בטיול שנמשך 3 ימים 2 לילות, בו תוכלו להכיר מקרוב את צפון תאילנד הקסומה. כל מי שיצא לטיול ג'יפים של חברת "טאנה", ציין שמדובר בטיול כייפי, זורם, באווירה צעירה, טיול שבו מכירים את צפון תאילנד בצורה חווייתית ומהנה.

חברת טיולי הג'יפים "טאנה", פועלת למעלה מ- 20 שנה בצפון תאילנד ומוציאה טיולים פרטיים לצד טיולים קבוצתיים ומשרתת קהל אירופאי וקהל ישראלי.

הנסיעה בטיול מתבצעת בתוך ג'יפ, אשר אותו נוהג נהג מקומי המכיר את צפון תאילנד היטב, נהג מסור ואחראי. לאלה מכם שיזמינו מראש את הטיול, יחכה נציג חברת טיולי הג'יפים "טאנה" כבר בעת נחיתתכם בשדה התעופה בצ'אנג מאי ויקח אתכם, במסגרת חבילת הטיול, הישר למלון בו אתם מתאכסנים.

בערב לפני היציאה לטיול, תוזמנו למפגש היכרות עם המדריך, מפגש בו תקבלו הסבר קצר על הציוד שצריך להביא לטיול, מה תראו במסגרת הנסיעה בג'יפ ותקבלו מענה לכל שאלה. היציאה לטיול כוללת איסוף מהמלון בו אתם לנים לנקודת היציאה בעיר צ'אנג מאי ומשם לצפון תאילנד.

במסגרת טיול הג'יפים, בין אם קבוצתי או פרטי, תגיעו למבחר אטרקציות תיירותיות ברחבי צפון תאילנד, ביקור במשולש הגבולות של תאילנד, לאוס ובורמה; שייט בנהר; שוטטות בשוק מקומי בלאוס; מופע נחשים; רכיבה על פילים; רכיבת שטח ובעיקר כייף אמיתי. הטיול זוכה לשבחים רבים מזה שנים רבות ונחשב לאטרקציית חובה שאסור להחמיץ אותה בצפון תאילנד.

חברת טיולי הג'יפים "טאנה", מקפידה על שירות ויחס אישי לכל אחד ואחד מהמטיילים, על מנת שתהנו מטיול מהנה ותמליצו לחברים בארץ לא לפספס. הטיול כולל ארוחות שהותאמו במיוחד לטעמו של הקהל הישראלי, כניסה לאטרקציות, מדריך, נהג ורכב צמודים, ביטוחים ובעיקר הרבה מאוד כייף.

קיימת אפשרות להזמין ארוחות כשרות בתשלום, בערכת Take away הישר מבית חב"ד צ'אנג מאי לשלושת ימי הטיול. אנא מלאו את הפרטים הבאים והבטיחו את מקומכם בטיול שאסור לפספס, "טאנה" תאילנד טיול ג'יפים בצפון תאילנד, שיקח אתכם למסלול צ'אנג ראי ומשולש הזהב.

ליוצאים לטיול הקבוצתי אנא הקדימו את הזמנתכם, מלאי המקומות מצומצם לכל סבב של סיור. למעוניינים בטיול הפרטי, ישנה אפשרות לטייל בקצב שלכם ללא לחץ של זמן ואף להתאימו לצרכים שלכם.

"המרכז למטייל תאילנד" מציע לכם להזמין כרטיסים מוזלים ל""טאנה" תאילנד טיול ג'יפים בצפון תאילנד במחיר זול יותר מאשר הזמנה עצמאית.

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר, אנא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

"המרכז למטייל תאילנד" חתם על הסכמים בלעדיים לשוק הישראלי עם מיטב חברות הטיולים המקומיות בכל רחבי תאילנד על מנת להבטיח לכם טיול איכותי, מהנה ,בטיחותי והכי חשוב במחיר זול.

אטרקציות מומלצות בצ'אנג מאי הכל