טיול אומגות בצ'יאנג מאי – Flight of the Gibbon

טיול האומגות, המתופעל על ידי החברה הניו זילנדית, עומד בסטנדרטים הבטיחותיים מהגבוהים ביותר לפי תקנים בינלאומיים מחמירים.

להרחבה על האטרקציה

אחת האטרקציות הייחודיות והמהנות ביותר באזור צ'יאנג מאי, היא הבילוי באתר האומגות שנבנה בלב הג'ונגלים, ומזמינה אתכם לחוויה אתגרית, מרגשת, מקצועית ומהנה מאוד.

"טיסת הגיבון", ((FLIGHT OF THE GIBBON אשר מנוהלת על ידי חברה ניו זילנדית, זוכה מזה שנים רבות לציונים לשבח בקרב מבקרים ואתרים רבים ברחבי העולם.

מגזינים בינלאומיים רבים היללו ושבחו את טיול האומגות בצ'יאנג מאי – חברת "הגיבון" הראשונה והמקורית, כאטרקציה הטובה ביותר באסיה.

כ-30 דקות מהעיר צ'יאנג מאי, בלב יערות הנמצאים בפרברי העיר על צמרות העצים, הוקמו פלטפורמות רבות ונמתחו חבלים, על מנת לייצר את החוויה המלהיבה הזו – מספר אומגות מעל עצים ונהרות אשר מובילות במהירות את התיירים דרך עצי הג'ונגל.

האתר אומנם אינו מומלץ למי שיש לו פחד גבהים, אך אין מה לחשוש. ניתן לשלוט בקצב הנסיעה של האומגה.

בנוסף, האתר מורכב מ-18 תחנות שונות, אותן תעברו בגלישת אומגה. מתחם האומגות המלהיב מצוי בלב היערות של צ'יאנג מאי ולכן מוקף צמחייה, טבע רב והרבה אוויר נקי.  טיול האומגות, המתופעל על ידי החברה הניו זילנדית, עומד בסטנדרטים הבטיחותיים מהגבוהים ביותר לפי תקנים בינלאומיים מחמירים.

שימו לב, בשל ההצלחה המסחררת, קמו חיקויים רבים ברחבי תאילנד ובעיר צ'יאנג מאי – אנחנו ממליצים להיזהר מחיקויים.

חברת "הגיבון" מפעילה אתרים נוספים ברחבי אסיה כגון – אתר האומגות במחוז צ'ונבורי שליד העיר פטאייה.

האטרקציה הינה חוויה מהנה ומומלצת לכל הגילים: לצעירים, למבוגרים ולמשפחות עם ילדים. (יכול לעלות על המתקן מי שגובהו מעל מטר, ומשקלו אינו עולה על 125 ק"ג.)

"המרכז למטייל תאילנד" מציע לכם להזמין כרטיסים ל"טיול האומגות בצ'יאנג מאי – חברת הגיבון" במחיר זול יותר מאשר בהזמנה עצמאית.

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר, אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

 

דברו איתנו