טיול ג'יפים רד בריק בצפון תאילנד

אחד מטיולי הג'יפים המפורסמים ביותר בצפון תאילנד, מופעלים על ידי חברת REDBRICK מצ'יאנג מאי אשר מזמינים אתכם להצטרף למסלול קבוצתי או פרטי לבחירתכם ולצאת לטיול בן 3 ימים ו-2 לילות ברחבי האתרים הרבים והמרהיבים של צפון תאילנד, בו תוכלו ליהנות בכל יום מחוויה אחרת וחדשה.

להרחבה על האטרקציה

אחד מטיולי הג'יפים המפורסמים ביותר בצפון תאילנד, מופעלים על ידי חברת REDBRICK  מצ'יאנג מאי אשר מזמינים אתכם להצטרף למסלול קבוצתי או פרטי לבחירתכם ולצאת לטיול בן 3 ימים ו-2 לילות ברחבי האתרים הרבים והמרהיבים של צפון תאילנד, בו תוכלו ליהנות בכל יום מחוויה אחרת וחדשה.

במסגרת חבילת הטיול, תיהנו מארוחות הכלולות בטיול, לינה, נהג וג'יפ צמוד.

היציאה לטיול הג'יפים תתבצע בקבוצה קטנה ואינטימית, כאשר כל מספר משתתפים קטן מצויד בג'יפ עם נהג צמוד לכל שלושת ימי הטיול.

בין אם אתם מעדיפים טיול קבוצתי או פרטי, טיול הג'יפים REDBRICK בצפון תאילנד, יכיר לכם את האתרים המפורסמים ביותר בצפון תאילנד: רכיבת שטח בג'ונגלים, ביקור בשבט "ארוכות הצוואר", מופעי נחשים, רכיבה על פילים, רכיבה על כרכרת שוורים, ביקור במעיינות חמים, והיעד הסופי – ביקור בפאי, העיירה הפסטורלית והירוקה. בנוסף, תיהנו מביקור בחוות סחלבים, חוות פרפרים, שייט בנהר, וביקור במפלים מרהיבים ביופיים.

הבסיס של טיול הג'יפים של חברת REDBRICK בצפון תאילנד, הוא נסיעה במסלול שבמהלכו בכל חצי שעה לערך, עוצרים באחת מהאטרקציות המהנות, וממשיכים הלאה לקראת היעד הבא.

כאמור, הטיול כולל ארוחות בכל ימי הטיול, שהותאמו במיוחד לטעמו של הקהל הישראלי. לשומרי הכשרות – ניתן לבצע הזמנה של אוכל כשר ערב לפני הטיול, מבית חב"ד בתוספת תשלום.

יש לשים לב כי ייתכן והמסלולים ישתנו בהתאם למזג האוויר.

"המרכז למטייל תאילנד" מציע לכם להזמין כרטיסים ל"REDBRICK טיולי ג'יפים בצפון תאילנד" במחיר זול יותר מאשר בהזמנה עצמאית.

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר, אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

דברו איתנו