טיול יום מקוסמוי לקופנגן

אל תוותרו על ביקור בקו-פנגן - כל מה שרציתם לראות ולעשות ביום אחד!

להרחבה על האטרקציה

אם רוב השהות שלכם בדרום-תאילנד מתרכזת על האי סמוי, יכול להיות שויתרתם על הגעה לאיים אחרים. עד שתארזו את עצמכם, תשוטו, תמקמו במקום החדש ותתחילו ליהנות מהאי – ייגמר הזמן. אבל כל-כך חבל להפסיד את קו-פנגן, אחד האיים המוכרים והיפים ביותר שיש לתאילנד להציע. בדיוק בשביל זה טיול היום מקוסמויו לקופנגן הוא מושלם.

בבוקר, אחרי איסוף מהמלון, תעלו על קאטמראן לשייט פרטי אל האי. אנחנו לא מדברים על סירת מנוע קטנה וקופצנית, אלא על יאכטה מפוארת ומאובזרת, ששטה ביציבות ומציעה שלל פינוקים במהלך ההפלגה. בדרך, תעצרו לשנרקול במקומות היפים ביותר, בהם השוניות הצבעוניות רק הולכות ומתפתחות, ומאות מיני דגים שונים שוחים בקבוצות ענקיות ממש מתחתיכם. תוכלו גם לגלוש על סאפ באופן עצמאי, וישנה גם אפשרות להוסיף דייג, אם אתם מסוג האנשים שנהנים לתפוס את ארוחת הצהריים שלהם בעצמם. משם תמשיכו, כמובן, לארוחת הצהריים הכלולה.

בדרך לפנגן, תעצרו באי קטן ופחות מוכר בשם SOM, שם תחקרו את האי בנסיעת שטח מאתגרת, תגיעו לנקודת תצפית נהדרת ותבקרו במפלים יפהפיים, לפני שתחזרו ליאכטה שלכם ותמשיכו לחופים הציוריים של קו-פנגן. כמובן שבסוף היום תוחזרו ממש עד פתח המלון, לשינה טובה לפני שתצאו שוב בערב.

אטרקציה מעולה למשפחות, זוגות וגם קבוצות חברים שרוצות אטרקציה פרטית, מגוונת ומהנה בקצב שלה.

דברו איתנו