טיול לשוק הצף דמנואן סדואק

אחד מאתרי התיירות המפורסמים והצבעוניים ביותר בבנגקוק אשר מייצגים תרבות מסחר אשר הולכת ונעלמת בתאילנד, הוא השוק הצף – דמנואן סדואק.

להרחבה על האטרקציה

אחד מאתרי התיירות המפורסמים והצבעוניים ביותר בבנגקוק אשר מייצגים תרבות מסחר אשר הולכת ונעלמת בתאילנד, הוא השוק הצף – דמנואן סדואק.

השוק הצף נמצא באזור בו ישנן יותר מ-200 תעלות, אשר נחפרו על ידי המקומיים בשנת 1866 על פי הוראת המלך ראמה הרביעי וזאת על מנת לחבר בין שני נהרות גדולים באזור.

השוק, הממוקם כ-100 ק"מ דרומית מערבית לבנגקוק, זוכה למאות שבחים בקרב מבקרים בכל רחבי העולם, ומזמין את מבקריו ליהנות משפע של מאכלים מקומיים כמו פנקייק קוקוס, בננות מטוגנות, מרק אטריות בשרי עשיר פירות רבים ומגוונים ומגוון אוכל טרי המוכן במקום, לצד מזכרות יפייפות שיהוו זיכרון בלתי נשכח לטיול שלכם בתאילנד.

תוכלו לצפות בשגרת חייהם של המקומיים באיזור השוק: פעילות השוק מתחילה עם עלות השחר, כאשר הסוחרים המקומיים מנווטים את סירותיהם העמוסות בסחורה צבעונית ומגוון פירות טרופיים המגיעים טריים הישר מהשדה, ומסתיימת בצהריים המוקדמים.

ניתן לסייר ברחבי השוק בהליכה רגלית ובתוספת תשלום סמלי – תוכלו גם לשוט ברחבי ומסביב לשוק.

מומלץ לבקר בשוק בסופי השבוע ובשעות הבוקר המוקדמות בכדי להימנע מעומס וחום וליהנות מביקור שלו ונינוח.

הסיור בשוק הצף "דמנואן סדואק" הינה אטרקציה לכל המשפחה ומומלצת לכל המבקרים אשר נמנעים מלהגיע לחניות המתוירות, ורוצים ליהנות מביקור אותנטי ומיוחד.

"המרכז למטייל תאילנד" מציע לכם להזמין כרטיסים ל"טיול בשוק הצף דמנואן סדואק" במחיר זול יותר מאשר בהזמנה עצמאית.

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר, אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

דברו איתנו