טיול 42 האיים נחשב לטיול חובה לכל מי שמגיע
לאיים הטרופים קוסמוי - קופאנגן

להרחבה על האטרקציה

במידה ותרצו טיול עם נופים מדהימים וכמות עצומה של ים, שפע שמש, שנורקלים, שמורת אלמוגים, קיאקים וכייף גדול, הרי שטיול 42 האיים הינו הטיול המושלם בשבילכם. הטיול נחשב לאטרקציית חובה לכל מי שמבקר באיזור קוסמוי – קופאנגן, טיול חווייתי שאסור לפספס ומי שלא יצא לטיול, נחשב כאילו לא ביקר באיזור. הטיול זוכה לשבחים רבים באתר טריפ אדוויזור העולמי ומאפשר לכם לחזות במחזות מרהיבים במהלך שהותכם באיזור, אשר ניתן לראותם רק ביציאה ללב ים.

היציאה לטיול מתבצעת באיסוף המשתתפים בו מהמלון בשעות הבוקר המוקדמות והסעתם למזח. שם עולים לסירה ומפליגים ללב ים. במהלך הטיול תחזו בנופים מהממים, תבקרו בשמורות האלמוגים "אנגטון מארין פארק", תהנו משייט בקיאקים ומשימוש בשנורקלים תוך כדי צלילה. כל העולם התת מימי הקסום של השמורה הטרופית ייחשף לפניכם במהלך הטיול, ביום שכולו הנאה.

הטיול מבוצע על ידי חברה מקומית, אשר זכתה לפרסים רבים מטעם רשות התיירות התאילנדית על איכות, עמידה בתקני בטיחות בינלאומיים ושירות ללא תחרות. הטיול כולל העברות הלוך ושוב (אפשרות ליציאה מקוסמוי או מקופאנגן), שנורקלים, שייט קייאקים, ארוחת צהריים טעימה ובעיקר כייף.

"המרכז למטייל תאילנד" מציע לכם להזמין כרטיסים מוזלים לטיול 42 האיים במחיר זול יותר מאשר הזמנה עצמאית.

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר, אנא מלאו את פרטים ונחזור אליכם בהקדם

"המרכז למטייל תאילנד" חתם על הסכמים בלעדיים לשוק הישראלי עם מיטב חברות הטיולים המקומיות בכל רחבי תאילנד על מנת להבטיח לכם טיול איכותי, מהנה ,בטיחותי והכי חשוב במחיר זול.

אטרקציות מומלצות בקופנגן הכל