טרק רגלי בצפון תאילנד

הטרק הרגלי בצפון תאילנד מזמין אתכם ליהנות מחוויה יוצאת דופן, הרחק מהמרכז העירוני במקומות חדשים בהם לא ביקרו הרבה ישראלים.

להרחבה על האטרקציה

איזור צ'יאנג מאי מהווה נקודת יציאה לאתרים רבים באוזר הגבול הצפוני של תאילנד ומכהן כמקום המושלם לחובבי הטבע וההרפתקאות.

הטרק הרגלי בצפון תאילנד מזמין אתכם ליהנות מחוויה יוצאת דופן, הרחק מהמרכז העירוני במקומות חדשים בהם לא ביקרו הרבה ישראלים.

האטרקציה מומלצת מאוד לחובבי הלינה בשטח ואוהבי הטיולים הרגליים וזוכה לשבחים רבים בקרב מבקרים מכל רחבי העולם שלקחו חלק בטרק, שחיפשו ומצאו הרפתקה אמתית.

הטיולים מתבצעים במסגרת כמה חבילות: 2 ימים ולילה יחיד, או 3 ימים ו-2 לילות.

היציאה לטרק מצ'יאנג מאי תלווה במדריך מקומי דובר אנגלית ובקבוצה קטנה, בה שמים דגש על יחס אישי לכל אחד ואחד מהמטיילים.

במסגרת הטרק, תצאו למסע של מספר קילומטרים אל תוך היערות האותנטיים המלאים בציפורים וצמחייה ירוקה, ותבקרו בכפר מקומי בו תוכלו להכיר את החיים הכפריים מקרוב וללמוד על מנהגי המקום מהיכרות אישית עם תושבי הכפר.

בנוסף, תיהנו מרכיבה על פילים ושייט על רפסודת במבוק למרגלות נהר הטאנג, תקבלו הזדמנות לבשל את הארוחות בעצמכם ולחוות חיים באווירה כפרית אותנטית ומיוחדת.

במסגרת הטיול תלונו באחד הכפרים המקומיים באזור – כפרים נטולי חשמל, מקלחות וקליטה סלולרית אשר משחררים את המטיילים ומנתקים אותם מהווית החיים המודרניים, כך שיוכלו ליהנות מהאווירה האקזוטית שבכפר, יחד עם המקומיים המקדמים את התיירים בברכה.

"המרכז למטייל תאילנד" ממליץ לצאת לטרקים הרגליים בתקופה שבין פברואר לאפריל, מכיוון שהעונה הגשומה במקום היא בין מאי לנובמבר.

בנוסף, "הרכז למטייל תאילנד" מציע לכם להזמין כרטיסים ל"טיול הרגלי בצפון תאילנד" במחיר זול יותר מאשר בהזמנה עצמאית.

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר, אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

דברו איתנו