האי קו - טאו, אחד מאתרי הצלילה היפים בעולם, כאן בתאילנד, קורסים של כוכב אחד או שניים.

להרחבה על האטרקציה

מאז ומעולם היה האוקיינוס אחד ממוקדי המשיכה המסקרנים בעיני האדם השקט האינסופי, היצורים המסתוריים, הסכנה והיופי שמשתלבים בצורה כל כך הרמונית. מה לא נאמר ונכתב על האוקיינוס ומצולותיו. אבל אף אחד לא באמת יכול להעביר ולהמחיש במילים את החוויה המופלאה הזאת של לצלול לתוך העומק ולגלות עולם חדש ישן. האי קו – טאו, אחד מאתרי הצלילה היפים בעולם, כאן בתאילנד,נחשב לאחד מהאיים היפים ביותר שיש ברחבי תבל.

המרכז למטייל מזמין אתכם לקחת חלק בקורסים של כוכב אחד או שניים, עם מדריך ישראלי או מדריך דובר אנגלית במחירים נמוכים יותר מהאי עצמו. תוכלו לבחור האם לצאת לקורס צלילה כוכב 1, כוכב 2, דייב מאסטר או כל השלמה אחרת שתרצו. בסיום הקורס תקבלו תעודה רשמית של פאדי כחלק מתקני הצלילה הבינלאומיים.

קורס צלילה באי קו טאו זוכה של שנה לשבחים רבים באתר טריפ אדוויזור העולמי מקרב צוללים רבים אשר סיימו את הכשרתם באי. קורסי הצלילה באי קו טאו מתנהלים לפי תקני בטיחות מחמירים ולפי מערכי שיעור ולמידה ברמות הכי גבוהות שיש. בכל קורס תהנו משילוב של למידה לצד כיף ,באוירה נעימה ונינוחה לצד נופים מדהימים.

"המרכז למטייל תאילנד" מציע לכם להזמין כרטיסים מוזלים לקורס צלילה באי קו טאו במחיר זול יותר מאשר הזמנה עצמאית.

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר, אנא מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

"המרכז למטייל תאילנד" חתם על הסכמים בלעדיים לשוק הישראלי עם מיטב חברות הטיולים המקומיות בכל רחבי תאילנד על מנת להבטיח לכם טיול איכותי, מהנה ,בטיחותי והכי חשוב במחיר זול.