אין מטייל בתאילנד שלא שמע על קנצ'נבורי ולמעשה אין זה פלא, היות ובקנצ'נבורי מתרכזות כמה מהאטרקציות הייחודיות שמחכות לכם.

קנצ'נבורי אינה רק מחוז אלא גם עיירה במערב תאילנד הנמצאת כשעתיים נסיעה מערבה מבנגקוק. עיירה זו היא גם בירת המחוז הקרוי בשם זה. בעיירה תמצאו את עצמכם באחד מהטיולים המעניינים ביותר שתמצאו בתאילנד והטיול במקום, מתאים לכל נפש.

קנצ'נבורי מתאימה למשפחות עם ילדים, תרמילאים, זוגות בירח דבש ועד לכמה חברים אשר באו לכייף יחדיו לאחר השחרור. במהלך הטיול במקום תוכלו לבקר בנהר קוואי ובגשר המפורסם (הגשר על נהר הקוואי), משם נמשיך לספארי, לשבעה מפלים מדהימים ממש ביופיים, רכיבה ורחיצה עם פילים ונקנח בעיירה קנצ'נבורי המדהימה אשר נמצאת על גדות הנהר. נוכל לעבור בין השווקים הקטנים והפאבים המצויים בה.

להרחבה על קנצ'נבורי
אטרקציות בקנצ'נבורי הכל

מידע כללי והיסטוריה: בעירה יותר מ-31,000 תושבים ,היא משתרעת לאורך גדותיה הצפוניים של נהר הקוואי ומיקומה למרגלות רכס הרים מקנה לה מזג אויר קריר יותר ביחס למקומות אחרים במרכז תאילנד. קנצ'נבורי משמשת נקודת יציאה נוחה למקדש הנמרים ולמפלי ארוון הידועים גם כ-7 המפלים. המפלים המדהימים נמצאים בלב הפארק הלאומי "ארוואן" והם נקראים ארוואן, ע"ש הפיל בעל 3 הראשים מסיפורי המיתולוגיה ההינדים משום שנאמר שהמפלים מזכירים אותו.

העיירה ידועה יותר בהיסטוריה ממחה"ע ה-2 כשהיפנים שכבשו אז את כל האיזור השתמשו בשבויי מלחמה כדי לבנות גשר מעל נהר הקוואי כדי שכוחותיהם יוכלו לעבור לצד הבורמזי. תנאי הכפיה הקשים גרמו למותם של יותר מ- 50,000 שבויים חיילי בעלות הברית בלבד ועוד שבויים אסייתיים רבים. בעיירה נמצא בית קברות ענק ומדהים ביופיו של חיילי בעלות הברית שנבנה ע"י ממשלת תאילנד ככבוד לכחות הברית שמתו בשבי היפנים. בעיירה זו תמצאו 2 מוזאונים ואנדרטות ספורות לנושא.

בלילה גם אפשר לראות מופע פירוטכני המשחזר את ההפצצה של כוחות הברית על הגשר. כיום העירה הפכה לאטרקציה שכוללת את כל היופי שבתאילנד במקום אחד, מעירה פסטורלית על גדת הנהר עם בארים ושווקים קטנים, נקודת יציאה למפלי איירוון רחיצה עם פילים , מקדש הנמרים ומה לא.. קנצ'נבורי בהחלט מתאימה לכולם ובכל זמן ויכולה להיות מתאבן לאלו שרק הגיעו לתאילנד או להשאיר אותה כקינוח לסוף

מחפשים טיול לקנצ'נבורי? צרו איתנו קשר עוד היום, ואנו במרכז למטייל נספק לכם את כל המידע שצריך ואת המחירים הטובים ביותר!