טיסות מבנגקוק-צ'אנג מאי

העיר צ'אנג מאי, שנמצאת בצפון תאילנד, מהווה מוקד משיכה למטיילים רבים, המשלבים אותה בטיול שלהם במדינה.

צ'אנג מאי נמצאת במרחק של קרוב ל-700 ק"מ, מה שהופך אותה ליעד מושלם להגיע אליו בטיסה.

טיסות מבנגקוק לצ'אנג מאי מוצעות לאורך כל השנה על ידי חברות התעופה השונות, חברות מקומיות וגם חברות בינלאומיות, והן הופכות את הטיול לנוח הרבה יותר.

הזמנת הטיסה – איך עושים את זה נכון

טיסות מבנגקוק לצ'אנג מאי מוצעות, כאמור, על ידי מספר רב של חברות תעופה. כמו: Bangkok Airways, Thai AirAsia, Nok Air, Thai, Thai Lion Metari, Thai Smile ועוד ועוד.

הטיסות יוצאות מבנגקוק אל צ'אנג מאי בתדירות גבוהה לאורך כל שעות היום, מהבוקר ועד הלילה (מדובר בממוצע של 47 טיסות יומיות) והן אורכות כשעה ו-15 דקות.

לצד הטיסות ישנן גם דרכים אחרות להגיע לצ'אנג מאי, במידה ומטיילים באופן עצמי.

אוטובוס וגם רכב פרטי הן אפשרויות נוספות, אולם בל נשכח את המרחקים הארוכים ואת הנסיעות הממושכות.

ניתן להזמין כרטיס טיסה לצ'אנג מאי דרך אתר חברות התעופה המציעות את הטיסות הרלוונטיות (אפשרי גם באמצעות שירות הלקוחות הטלפוני של החברות) או להיעזר בחברות טיולים מקומיות.

בכל מקרה, וכפי שמקובל בענף התעופה, מומלץ מאד לדאוג להזמין את הטיסה מראש כדי ליהנות מהמחיר הזול ביותר.

למה דווקא טיסת פנים ולא אפשרות אחרת?

צ'אנג מאי היא יעד שלא תרצו לפספס.

כדאי להקדיש לעיר ולסביבה לפחות שבוע ימים (במידה ואפשרי, מומלץ יותר) ולנצל את כל האתרים המיוחדים שהיא מציעה (שווקים ססגוניים, מקדשים עתיקים, טבע מקסים מסביב ועוד ועוד).

במידה ומגיעים לטיול קצר יחסית, במקום לבזבז זמן על נסיעות ארוכות, בחירה באפשרות של טיסת פנים מבנגקוק (היכן שמתחילים לרוב את הטיול וגם מסיימים אותו) ישירות לצ'אנג מאי היא הצעד הנבון ביותר.

במקום לנסוע במשך 11 שעות באוטובוסים שלא תמיד נוחים וגם עשויים להיות עמוסים, אפשר לבחור בטיסה, במושב נוח ומרווח ובהגעה ישירה לשדה התעופה של צ'אנג מאי, שממנו אפשר להמשיך אל מקום הלינה.

ע"מ לקבל הצעה אטרקטיבית לטיסות פנים בתאילנד, אנא פנו אלינו עם הפרטים הבאים: 

תאריכי טיסות רצויים, לאילו יעדים, ובמידה ומדובר במשפחות יש לציין את גילאי הילדים. אנא בדקו באופן שוטף את המייל שלכם לוודא שהמייל מאיתנו לא נכנס לדואר ספאם/גאנק. למי ששולח מייל מהעבודה נא לציין מייל פרטי בנוסף.