טיסות מקוסמוי לפוקט

קוסמוי – פוקט הם שני איים מתוירים מאד, המציעים לא מעט לתייר הישראלי (וגם לתיירים אחרים, מכל העולם). חופים יפהפיים, שלל של אטרקציות ומקומות לינה, חיי לילה תוססים ושפע של אפשרויות הם חלק ממה שהופך אותם לקסם של ממש.

טיסות מקוסמוי לפוקט הן אחת הדרכים לשלב ביקור בין שני היעדים, דרך קצרה, מהירה וגם זולה.

איך מזמינים את הטיסות?

טיסות מקוסמוי לפוקט, למי שמתכנן טיול ברחבי תאילנד ורוצה לשלב גם ביקור באיים המרהיבים ביופיים, נחשבות למבוקשות מאד.

מדובר בטיסות פנים, המוצעות על ידי חברות התעופה השונות, כמו Air Asia, Bangkok Airways, Thai Airways, Nok Air ו – Orient Thai Airlines, המתמחות בטיסות ליעדים שונים במזרח וגם לטיסות פנים בתוך תאילנד עצמה.

את הטיסות ניתן להזמין עצמאית ישירות דרך אתרי אותן חברות התעופה וגם ניתן להזמינן באמצעות חברות הטיולים.

הזמנה מוקדמת מראש תאפשר לכם ליהנות ממחיר אטרקטיבי, מכרטיס טיסה זול יותר בהשוואה לכרטיס, אותו רוכשים בדקה התשעים, ברגע האחרון.

מעבר לכך תוכלו למצוא גם טיסה במועד הנוח לכם (בשעות הבוקר המוקדמות, בשעות הצהריים או אחר הצהריים או אולי בערב) ולהגיע אל היעד, לפוקט, בשעה הרלוונטית לכם כדי שתוכלו להתחיל את החופשה בנינוחות.

למה דווקא טיסת פנים ולא אפשרות אחרת?

לא בכדי הן פופולאריות כל כך.

בין אם שוהים באי קוסמוי תקופה קצרה ואחר כך ממשיכים למספר ימים אל האי פוקט, ובין אם מדובר בביקור חטוף בשניהם, טיסות מקוסמוי לפוקט (וגם בחזרה) משתלמות הרבה יותר לטייל העצמאי מכל אפשרות אחרת, כמו מעבורות מהירות או איטיות.

הן יוצאות אל היעדים השונים בתדירות הרבה יותר גבוהה, הן מהירות (חוסכות בזמן) וגם נוחות. המחיר שלהן, בהשוואה לשייט במעבורת, יהיה יקר יותר, אולם אם מקפידים להזמין אותן מראש (וכמה שיותר), אפשר למצוא מחיר נוח ומשתלם.

ההוצאה, בסופו של דבר, כדאית שכן הופכת את המסע כולו למהנה הרבה יותר (הרי לא תרצו להצטופף יחד עם המונים במעבורת, ובמיוחד אם אתם סובלים ממחלת ים נוראית או אפילו לא חובבי הפלגות…).

ע"מ לקבל הצעה אטרקטיבית לטיסות פנים בתאילנד, אנא פנו אלינו עם הפרטים הבאים: תאריכי טיסות רצויים, לאילו יעדים, ובמידה ומדובר במשפחות יש לציין את גילאי הילדים. אנא בדקו באופן שוטף את המייל שלכם לוודא שהמייל מאיתנו לא נכנס לדואר ספאם/גאנק.

  • למי ששולח מייל מהעבודה נא לציין מייל פרטי בנוסף.