תאילנד היא מדינה ענקית ומלאה בכל טוב. כדי שתדעו למצוא את כל הכלטוב הזה, להגיע בקלות ממקום למקום ובאופן כללי ליהנות יותר מהטיול שלכם, מצאנו עבורכם את האפליקציות שאסור לצאת בלעדיהן מהמלון. כמובן שבשביל להשתמש בהן תזדקקו לתכנית גלישה בתאילנד. תכניות עם 8 ג'יגה גלישה ואפילו גלישה לא מוגבלת, מוצעות לכם כבר בשדה התעופה במחירים זולים ונגישים מאוד. הן מתאימות לכל טלפון והנציגים המקומיים יסדרו לכם את הגלישה תוך דקות. הם יודעים מה הם עושים.

מוניות בקלותGRAB

גראב היא הגרסה הפופולרית והמקומית של גט. כמו שאתם יכולים לצפות, היא תעזור לכם לתפוס מונית בקלות ובמהירות, וגם תבטיח שתקבלו מונית אמינה וזולה. תוכלו לבקש מונית קלאסית, רכב פרטי (כמו במקרה של אובר), מיניואן. האפליקציה מציעה גם שירות משלוחים על אופנועים, אם שכחתם משהו במלון.

מאנצ' ברגעFood Panda

האפליקציה הזו מזכירה את וולט, תן ביס ואפליקציות משלוחי האוכל שהפכו להיות פופולריים בישראל. היא מרכזת כמות גדולה של מסעדות שנמצאות בקרבתכם, ומארגנת משלוח עד אליכם (בין אם המסעדה מציעה משלוחים או לא), אם אתם באמצע הרחוב או בחדר במלון.

בשביל הכיסXE Currency

אחרי כמה ימים בתאילנד, מפסיקים לחשוב בשקלים ומתחילים לחשוב בבאטים. אם אתם עדיין רוצים לדעת כמה כסף אתם מוציאים, או כמה המזכרת הזו באמת עולה לכם, האפליקציה הזו עושה עבורכם את ההמרה בקלות, והיא אפילו לא דורשת חיבור לאינטרנט.

אל תלכו לאיבודGoogle Maps

זה אולי ברור מאליו, אבל אפליקציית המפות של גוגל ממש הכרחית בתאילנד. היא מדויקת מאוד, עוזרת לכם לנווט ברגל, וגם לוודא שנהג המונית שלכם באמת בדרך הנכונה. תוכלו גם לתכנן בעזרתה מסלול הכולל אוטובוסים ורכבות.

בשביל להגיע מהרBTS Skytrain \ Bangkok MRT

כדי לתכנן מסלול ספציפי עבור הרכבות של בנגקוק, השתמשו בשתי האפליקציות האלו, שיצרו עבורכם מסלול בעזרת הרכבת העילית והתחתית, יציגו את מחיר הנסיעה ואפילו יראו לכם מה הדברים המעניינים שנמצאים בסביבת התחנה שלכם.

טיסות פנימיות בזולAirfare for AirAsia

טיסות פנימיות בתאילנד הן הדרך הכי מהירה, נוחה ולפעמים גם זולה לחצות את המדינה. עכשיו תוכלו למצוא אותן בקלות באפליקציה הזו. היא מצטיינת במיוחד במציאת טיסות שיוצאות מבנגקוק. עזבו את רכבת הלילה והגיעו לכל קצוות המדינה תוך שעה.

הטינדר המקומיThaiFriendly

לא צריך יותר מדי הסבריםתאי פרנדלי היא הגרסה המקומית לטינדר. טינדר גם עובדת כאן, אבל תאי פרינדלי מקבלת יותר מ-25,000 כניסות ביום, וזו דרך נהדרת למצוא לא רק בני\בנות זוג, אלא גם שותפים לטיול.

לגלות את תאילנד האמתיתAmazing Thailand

זו האפליקציה הרשמית של לשכת התיירות של תאילנד (TAT), והיא משמשת כמדריך מקיף לכל המקומות התיירותיים בתאילנד. יש בה טיפים לטיול, מקומות לינה, אירועים ופסטיבלים מקומיים, שופינג, אוכל ועוד. זו דרך נהדרת להפיק את המיטב מהטיול שלכם וגם להבין מה אתם רואים.

תרגום בשלוףThai Best Dict

השם לא הכי קליט, אבל אפליקציית המילון הזו עובדת גם בלי חיבור לאינטרנט ומאפשרת לכם לתרגם תאי לאנגלית וחזרה. את המילים והמשפטים אפשר להשמיע כדי שתוכלו להציג אותם למוכרים, מדריכים וכל תאילנדי שתרצו לדבר איתו בשפת האם שלו.

למצוא מסעדה ברמהWongnai

יש לכם חבר שאף פעם לא מתפשר עם מסעדה לארוחת ערב? אתם החבר הזה? יש אירוע מיוחד? וונגנאי משווה בין יותר מרבע מיליון מסעדות כדי למצוא לכם את המסעדות הכי שוות ומעניינות בסביבה שלכם. היא מציגה ביקורות, דירוג ומחירים כדי שתדעו למה אתם נכנסים.